NERF Şampiyonası’nda muhteşem ödüllere sahip olmak için ; 8-9, 10-11 ve 12-14 yaş gruplarına ait 3 farklı kategoride yarışarak, kendi kategorin içinde 1., 2. veya 3. olarak dereceye girmen gerekiyor!

Her yaş kategorisinin 1.’cileri Nintendo Switch Oyun Konsolu, 2.’cileri Gomaster SBS-653 Thunder Elektrikli Kaykay ve 3.’leri ise DJI Ryze Tello Drone sahibi olacak.

Nintendo Switch Oyun Konsolu; Bir ev konsolunun gücünü ve bir avuç içi konsolunun taşınabilirliğini birleştiren Nintendo Switch, sana uyum sağlamak için şekil değiştirebiliyor. Ne kadar meşgul olursan ol, istediğin oyunları oynayabilirsin. Artık oyun oynamak için yaşam tarzını değiştirmene gerek yok, konsolunun yaşam tarzına ayak uydurduğu yeni bir çağ başlıyor. Esnek ve serbest oyun modlarıyla her zaman, her yerde ve herkesle oynamanın tadını çıkar.

TV Modu ile televizyonun karşısına kurul ve oyunların keyfini dostlarınla birlikte çıkar. Konsolunu televizyonuna bağlayarak yediden yetmişe herkesi eğlenceye kat.
Masaüstü Modu ile Nintendo Switch’i bağlayabileceğin bir televizyon yoksa, konsol ekranında eşli veya rekabetçi oyunlar oynamak için konsola bağlı ayakları aç ve Joy-Con kumandalarından birini arkadaşına ver.
Avuç içi Modu ile de Geniş ve güzel bir ekrana sahip bu konsolu gittiğin her yere götürebilirsin. Televizyon ekranındaki oynanış deneyimini parmak uçlarında hisset. Artık heyecan verici oyunları dilediğin yerde, dilediğin zaman oynayabilirsin.

Gomaster SBS-653 Thunder Elektrikli Kaykay; Kısa sürede kolay kullanım sağlayan Gomaster Elektrikli Kaykay ile tek şarjda 20 km mesafe katedebilir, 30 dereceye kadar olan eğimleri kolayca tırmanabilirsiniz. Ayrıca sıfır karbon salınımı yapan Balance Board motoru sayesinde de çevre dostudur.

DJI Ryze Tello Drone; Otomatik kalkış ve iniş gibi özellikler sunan, Wİ-Fİ bağlantısını kullanarak telefonunuza indirdiğiniz uygulaması ile Dji Ryze Tello Drone’u kontrol edebilirsiniz. Yaklaşık 80 gram ağırlığında olan cihazı çantanızda veya elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Maksimum uçuş süresi 13 dakikadır. Herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için pervane korumaları bulunmaktadır. 5 MP fotoğraf modu ile manzara fotoğrafları çekebilirsiniz. Akrobatik uçuşlar yapabilir, video kayıtları yapıp sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

* Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez, para ile satılamaz, promosyon olarak verilemez ve/veya ödülün nakit ve/veya mal karşılığı talep edilemez. Hasbro Türkiye her zaman verilecek hediyeleri değiştirme hakkına sahiptir. Kazananların ödüllerindeki KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Üründen kaynaklı hiç bir arıza, bozukluktan Hasbro Türkiye sorumlu tutulamaz.