PARKURLAR

FUTBOL PARKURU

Nerf sporcusu yarışmasına bu parkurla başlar. Kale şeklindeki hedef alanında belirli puanlamaların olduğu bölgelere dartları isabet ettirmeye çalışır. Atış noktasında kendisine verilen Nerf ile 3 atış hakkı olan sporcu en yüksek puanı toplamaya çalışır.

DENGE PARKURU

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, sırasıyla denge toplarının üzerine çıkarak karşısında bulunan hedefleri devirmeye çalışır. Unutma burada her topun üzerinde bir atış hakkın var. Devirdiğin her hedef için puan kazanacaksın.

İP GEÇİŞİ

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, iplerle örülü yolu en kısa zamanda geçmeye çalışır. Puan toplamanın yanında süreyle de yarıştığını unutma. Bu parkurda boşlukları bularak en kısa zamanda geçmeye çalış.

BASKETBOL PARKURU

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, Nerf Vortex ile basketbol potasına 3 atış hakkı olacak. Her isabetli atış için puan kazanacak.

BOWLING PARKURU

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, bowling hattında bulunan labutları devirmeye çalışır. Burada iki atış hakkı olacak. En az dart ile en çok labutu düşürerek en yüksek puanı toplamaya çalışacak.

ZOMBİ PARKURU

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, verilen Nerf ile zombilerin belirtilen bölgelerine isabet ettirmeye çalışır. Bu parkurdaki 3 zombinin her biri için tek atış şansı olacak.

BİSİKLET PARKURU

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, özel mekanizmalı bisikletin üzerinde pedalları çevirerek, karşıdaki hedef alanının önündeki engeli kaldırır. Daha sonra ortaya çıkan hedefleri devirmeye çalışır.

SUPER SOAKER PARKURU

Nerf sporcusu bu parkurda, belirtilen bölgeye Super Soaker ı ile atış yapar. En kısa zamanda, istenilen miktardaki suyu dolduran sporcu bir sonraki aşamaya geçebilir. Burada amaç zamanla yarışmaktır.

TENİS PARKURU

Nerf sporcusu bu parkura geldiğinde, dönen raketlerin arasından dartları geçirerek arka alandaki hedefe isabet ettirmeye çalışır. Bu parkurda 3 atış hakkı olacak ve her hedefe isabette puan kazanılacak.